”Alternatif

Müşterilerimize kaliteli hizmetin yanı sıra alternatifler sunarız, müşterilerimize üstün hizmeti en uygun maliyetlerde sunarız.

ӆst

Müşterilerimize zamanında teslim ve hızlı bilgi akışı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak görevimiz.

”Güvenilir

İşinde uzman bir kadro ve geniş alternatifler sunan araç parkımız ile nakliye ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunmaktayız.
HAKKIMIZDA

Türkiye sınırları içindeki bir çok kurumsal şirkete dünya standartlarında hizmet veren Ekay Proje ve ağır nakliyat Türk ticaret pazarındaki lojistik ihtiyaçlarını yakından takip ederek müşterilerine düşük maliyetlerin yanı sıra kaliteli hizmet sunmayı esas edinmiştir. Karayolu taşımalarında üstün hizmet performansı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vererek lojistik sektöründeki ciddi sorumlulukları üstlenmektedir. Enerji, Makine, Otomotiv, Ambalaj, Deri, Elektronik, Tekstil, Fuar, Maden, Mobilya, Plastik, Medikal, Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerine yönelik nakliyat faaliyetlerimiz mevcuttur

– Sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli geliştirerek lojistik sektörüne katkıda bulunuruz.

– Müşterilerimize kaliteli hizmetin yanı sıra alternatifler sunarız, müşterilerimize üstün hizmeti en uygun maliyetlerde sunarız.

– Müşterilerimize düşük maliyetler firma esasımız olması kadar zamanında teslim ve hızlı bilgi akışı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak görevimiz.

Lojistik sektöründeki ihtiyaçları sürekli takip ederiz ve müşteri odaklı çalışırız.
Deneyimli işinde uzman bir kadro ve  geniş alternatifler sunan araç parkımız  İle nakliye ihtiyaçlarınıza güvenilir  çözümler  sunmaktayız.

Ticari ilişkilerimizde karşılıklı güven ve dürüst davranış ilkesine bağlı kalarak, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ağır taşımacılık sektöründe öncü, yenilikçi ve dürüst bir firma olmaktır.

Ağır nakliyat sektöründe, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hedeflenen kalitede hizmet vererek kalıcı müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimize hızlı ve değişken taşımacılık anlayışı ile hizmet vermek, teknolojideki değişimlere uyum sağlamak, çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, çevreye duyarlı olmaktır.

1 – Yol tetkiklerinin yapılması ve güzergahın projelendirilmesi

2 – Trafo, Türbin, Jeneratör taşımaları

3 – Rüzgar değirmenlerinin taşınması

4 – Enerji santralleri taşımaları

5 – Gemi motoru taşımaları

6 – Makine ve yekpare parçalar ile her türlü gabari dışı yüklerin taşınması

Back to Top